Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów - WOLONTARIUSZE GGO

foto1
TU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!
foto1
MÓWISZ: GGO. MYŚLISZ: OK.!
foto1
JUŻ NIE MUSISZ SZUKAĆ. ZNALAZŁEŚ!
foto1
NASZE GIMNAZJUM JEST NA 6!
foto1
ZAPRASZAMY DO NAS!
+48 71 314 02 36
gimnazjum@olesnica.wroc.pl

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Już po raz trzeci społeczność uczniowska Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów wraz z nauczycielami podjęła się organizacji akcji „Podaruj uśmiech Dzieciom” skierowanej do dzieci z Domu Pozytywnej Energii w Bierutowie.

Gimnazjaliści, wspierani przez swoich pedagogów, szczególnie w okresie tak refleksyjnym, jakim są przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, nie mogli zapomnieć o tych, dla których los okazał się wyjątkowo trudny.

By umilić czas podopiecznym z Domu Dziecka, młodzież GGO zaangażowała się w zbiórkę słodyczy i świątecznych ozdób, ponadto zorganizowała z pomocą p. Nadii Zavinskiej –Tymochko i p. Iwony Brzęk kiermasz świąteczny, a uzyskane fundusze przeznaczyła na zakup prezentów.

Inicjatorem szkolnej akcji jest nauczycielka chemii i fizyki p. Iwona Cybulska-Kania, która wraz p. Magdalena Dwojak zajęła się koordynacją podjętych działań oraz nawiązaniem współpracy z bierutowską placówką opiekuńczą.
Tegoroczna akcja pozwoliła obdarować dzieci ponad trzydziestoma paczkami wypełnionymi słodyczami, maskotkami oraz innymi wartościowymi przedmiotami.

Organizatorzy serdecznie dziękują społeczności GGO, gratulując zaangażowania i empatii.

Iwona Cybulska-Kania, Nadia-Zavińska-Tymochko, Magdalena Dwojak, Iwona Brzęk