Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Dnia 9 kwietnia 2016 roku w sobotę na trasach wyznaczonych pod zamkiem w Oleśnicy, odbył się Finał Dolnośląskich Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Przewodniczącej SZS Dolny Śląsk.

Zostało przeprowadzonych czternaście biegów w różnych kategoriach wiekowych, w których brało udział około 1900 zawodników z całego regionu dolnośląskiego. Warunki były bardzo trudne. Padający od rana deszcz, zamienił fragmenty trasy w prawdziwe trzęsawisko, nie obyło się bez upadków.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nieliczna grupa uczniów z naszego gimnazjum. W amatorskiej kategorii dziewcząt oleśnickich szkół gimnazjalnych Martyna Piątek z klasy IC zajęła I miejsce, Wiktoria Wilgosz z klasy IC zajęła II miejsce, natomiast wśród chłopców Adrian Pach z klasy IIIC zajął I miejsce, a Paweł Matuszak z klasy IIIC zajął III miejsce.

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.