Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

29.04.2016 r. drużyna naszego gimnazjum zajęła I miejsce w Gimnazjalnych Międzyszkolnych Zawodach Sportowo - Rekreacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie Samodzielnej Inicjatywy Młodzieży.

Zawody odbyły się na terenie sportowo - rekreacyjnym przy ulicy Wileńskiej. Zawody były bardzo wyczerpujące a rozegranych zostało aż 10 konkurencji: skoki na skakance, rzuty osobiste do kosza, rzut frisbee do celu, żonglerka piłką, dart, przeciąganie liny, przenoszenie rannych, spacer farmera, bieg w workach, sztafeta z przeszkodami.

W klasyfikacji drużynowej wyprzedziliśmy Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2 z Oleśnicy. Dodatkowo Adrian Pach został najlepszym zawodnikiem zawodów, uzyskując największą liczbę punktów w klasyfikacji indywidualnej. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, a szkoła zdobyła kolejny puchar.

Skład naszej drużyny: Patryk Bukowski, Daniel Piotrowski, Brayan Domin, Patryk Gardzilewicz, Łukasz Rzepecki, Daniel Wilgosz, Adrian Pach, Paweł Matuszak, Krzysztof Kuś i Maciej Kaliński.