Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów - MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE

foto1
TU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!
foto1
MÓWISZ: GGO. MYŚLISZ: OK.!
foto1
JUŻ NIE MUSISZ SZUKAĆ. ZNALAZŁEŚ!
foto1
NASZE GIMNAZJUM JEST NA 6!
foto1
ZAPRASZAMY DO NAS!
+48 71 314 02 36
gimnazjum@olesnica.wroc.pl

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Dnia 12.05.2016 roku w Twardogórze zostały przeprowadzone zawody lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z naszego powiatu.

W zawodach brali udział uczniowie z: Gimnazjum nr.1, 2, 3 z Oleśnicy, Gimnazjum z Twardogóry, Gimnazjum z Dziadowej Kłody, Gimnazjum z Międzyborza, oraz z Gimnazjum Gminy Oleśnica. Zostały przeprowadzone konkurencje biegowe, skocznościowe, oraz rzutne.

O końcowych miejscach zawodników lub sztafet biegowych decydowały centymetry a nawet setne sekundy. Bardzo dobrze za-prezentowała się nieliczna grupa uczniów z naszego gimnazjum. Indywidualnie Martyna Piątek (IC) w biegu na 1000m. zajęła III miejsce, Wiktoria Wilgosz (IC) w biegu na 600m -VI miejsce, Adrian Pach (IIIC) w biegu na 1000m. zajął II miejsce, Gardzile-wicz Patryk IIIA w biegu na 60m. IV miejsce, Foksowicz Łukasz (IIIA) rzut kulą -VIII, Kuś Krzysztof (IIB) w skoku w dał -IX, Matuszak Paweł (IIIC) w biegu na 1000m. był X. W biegu sztafetowym – sztafeta Szwedzka w kategorii chłopców nasi ucz-niowie w składzie: P. Gardzilewicz-100m, K.Kuś-200m, P.Matuszak-300m, A.Pach-400m. po bardzo zaciętej walce zajęli III miejsce. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiąt-kowe medale i dyplomy.

Galeria

Opiekunem uczniów był p. Z. Olszewski