Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów - NOC Z PRZYRODĄ

foto1
TU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!
foto1
MÓWISZ: GGO. MYŚLISZ: OK.!
foto1
JUŻ NIE MUSISZ SZUKAĆ. ZNALAZŁEŚ!
foto1
NASZE GIMNAZJUM JEST NA 6!
foto1
ZAPRASZAMY DO NAS!
+48 71 314 02 36
gimnazjum@olesnica.wroc.pl

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Oleśnickiej Nocy z Przyrodą, która odbyła się 20.05.2016 roku w Gimnazjum nr 3. Wzorem lat ubiegłych organizatorem akcji jest Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego i Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Głównym założeniem tych spotkań jest rozbudzenie wśród uczniów naukowych pasji i odkrywanie fascynującego świata przyrody.W tym roku studenci przygotowali wiele interesujących zajęć np." Zombie to nie fikcja!. Inaczej o pasożytach ", "Kości zostały rzucone", czy "Anatomia od podszewki - czyli jak działa układ moczowy".

Uczniowie naszej szkoły byli bardzo zadowoleni z udziału w tej akcji i wszyscy zadeklarowali chęć uczestniczenia w niej w następnym roku szkolnym.

Galeria

Opiekunowie: Lucyna Kollinger i Katarzyna Janowska