Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów - „ŚWIAT FIZYKI I CHEMII”

foto1
TU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!
foto1
MÓWISZ: GGO. MYŚLISZ: OK.!
foto1
JUŻ NIE MUSISZ SZUKAĆ. ZNALAZŁEŚ!
foto1
NASZE GIMNAZJUM JEST NA 6!
foto1
ZAPRASZAMY DO NAS!
+48 71 314 02 36
gimnazjum@olesnica.wroc.pl

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

Blue Flower

W dniu 25 maja 2016 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Fizyczno-Chemiczny pt. „Świat fizyki i chemii”, którego organizatorami była pani Barbara Czech, Iwona Cybulska-Kania. To już IV raz jesteśmy gospodarzami tego wydarzenia. Celem przewodnim konkursu było propagowanie fizyki i chemii wśród młodzieży, doskonalenie umiejętności poznawczych oraz wdrażanie uczniów do samokształcenia.

W finale brali udział uczniowie powiatu oleśnickiego z 8 szkół: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy, Gimnazjum Gminy Oleśnica oraz, Gimnazjum w Bierutowie, Gimnazjum w Dobroszycach, Gimnazjum w Twardogórze i w Międzyborzu. W skład jury powiatowego konkursu wchodzili nauczyciele poszczególnych szkół:

  1. Przewodniczący: dr Barbara Czech
  2. Zastępca: Iwona Cybulska-Kania
  3. Jan Gujski
  4. Zofia Jelonek
  5. Romana Wierzbińska
  6. Bogusława Jaros
  7. Adam Nowak
  8. Bożena Szelerska.

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce zajął Maciej Podkowiński, uczeń Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy. II miejsce w konkursie zajął Karol Paszkowski z Gimnazjum Gminy Oleśnica im. Szarych Szeregów, a III miejsce Krzysztof Bednarski z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze.

Wszystkim laureatom i finalistom konkursu serdecznie gratulujemy.

Galeria